İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Mood Design Suites Otel İstanbul

Mood Design Suites Otel İstanbul
Mood Design Suites Otel İstanbul; Levent-Maslak finans bölgesinin merkezinde yer alan Mood Design Suites Otel İstanbul, alışveriş ve ticaret merkezlerine yürüme mesafesinde yer alıyor.

Mood Design Suites Otel İstanbul günümüzün olanakları ile geçmişin havasını buluşturan rahat odalarında; klima, LCD TV, uydu yayını, mini mutfak, buklet banyo ürünleri ve kablosuz internet bulunuyor. Mood Design Suites Otel İstanbul resepsiyonu 24 saat hizmet veriyor.

Misafirlerin güne sağlıklı bir başlangıç yapması için, her sabah taze sebzeler ve doğal ürünler ile açık büfe kahvaltı hazırlanıyor. Mood Design Suites Otel İstanbul yakın konumda pek çok kafe ve restoran yer alıyor.

Kapalı yüzme havuzu, misafirlere şehrin yorgunluğunu atma ve rahatlama imkanı sunuyor.

Otel Konsepti 

Mood Design Suites Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Mood Design Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Mood Design Suites Otel İstanbul, CNR Expo 30 km, İDO Kabataş İskelesi 8 km, Kanyon Alışveriş Merkezi 3 km, 4. Levent Metro İstasyonu 200 m, Beyoğlu Tramvay 14 km ve Atatürk Havalimanı 30 km mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes