İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul

Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul
Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul; İstanbul'un fuar alanı, alışveriş merkezleri, üniversite gibi pek çok yere yakın konumda olan Ataköy'de yer alan Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul, misafirlerini marine içindeki tesisinde ağırlıyor.

Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul modern olarak tasarlanmış ferah ve deniz manzaralı toplam 16 dairesi bulunuyor. Tüm dairelerinde; mutfak, fırın, çamaşır makinesi, klima, uydu yayını, kablosuz internet erişimi gibi misafirlerin kendilerini ev ortamında hissedecekleri tüm imkanlar mevcut.

Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul; sabah ve akşamları isteyen misafirlerine ücretli olarak yemek servisi veriliyor.

Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul ayrıca; açık havuz, hamam, sauna, fitness salonu gibi olanaklarla misafirlerine hem dinlenebileceği hem de spor yapabileceği imkanlar sağlıyor.

Otel Konsepti 

Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli.  A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu 

Ataköy Marina Park Residences Otel İstanbul, Dünya Ticaret Merkezi 10 km, Esenler Otogarı 12 km, Taksim Meydanı 16 km, Cnr Expo 9 km, İDO Bakırköy İskelesi 300 m ve Atatürk Havalimanı 8 km mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes