İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

White Palace Büuükada Otel İstanbul

White Palace Büuükada Otel İstanbul
White Palace Büuükada Otel İstanbul; vapur iskelesine ve deniz kenarına yakın mesafede olup, sakin ve huzurlu bir tatil alternatifidir.

12 oda ile misafirlerine hizmet veren White Palace Büuükada Otel İstanbul tüm odalarında; banyo, duş, uydu yayını, televicyon, klima, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi mevcut.

İstanbul'un birçok yerinden; vapur, motor veya deniz otobüsüyle rahatlıkla ulaşarak keyifli bir tatil kaçamağı yapabileceğiniz White Palace Büuükada Otel İstanbul, Büyükada'nın doğal güzellikleri, ağaçları, denizi ve güneşiyle sizleri İstanbul'un stres ve karmaşasından uzaklaştırıyor.

White Palace Büuükada Otel İstanbul'da​ konaklayan misafirler White Palace Büuükada Otel İstanbul sunduğu zengin olanakların yanı sıra fayton veya bisikletlerle adayı keşfedebilir, Yörükali Plajı'nda berrak denizin tadını çıkarabilir.

Otel Konsepti 

White Palace Büuükada Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. White Palace Büuükada Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

White Palace Büuükada Otel İstanbul, Büyükada Milli Parkı 3 km, Aya Yorgi Kilisesi 3 km, Büyükada Vapur İskelesi 650 m, Adalar Müzesi 3 km ve Yörükali Plajı 2 km mesafede uzaklıktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes