İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Time Otel Mecidiyeköy

Time Otel Mecidiyeköy
Time Otel Mecidiyeköy, iş hayatının merkezi Mecidiyeköy'de popüler alışveriş merkezlerine, fuar alanına, iş merkezlerine ve tarihi yapılara yakın mesafede olup, metro, üniversiteler ve turistik alanlara kolay ulaşılabileceğiniz özel bir noktadadır.

Time Otel Mecidiyeköy modern ve klasik tarza döşenmiş toplam 26 odası ile hizmet veriyor. Tüm odalarında uydu yayını, klima, minibar ve kablosuz internet erişimi bulunuyor. Aile ve deluxe odalarda oturma gurubu bulunuyor.

Time Otel Mecidiyeköy, sabahları verilen kahvaltı hizmetinin yanı sıra gün içerisinde hizmet veren, Tük mutfağının seçkin lezzetlerinin yer aldığı a la carte restoranı ile misafirlerine konaklama süresi boyunca zengin tatlar sunuyor.

Otel Konsepti 

Time Otel Mecidiyeköy sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Time Otel Mecidiyeköy genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu 

Time Otel Mecidiyeköy Taksim Meydanı'na 7 km, Esenler Otogarı'na 15 km ve Atatürk Havalimanı'na ise 21 km uzaklıkta konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes