İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Tiara Büyükada Otel İstanbul

Tiara Büyükada Otel İstanbul
Tiara Büyükada Otel İstanbul; Prens Adaları'nın en büyüğü olan Büyükada'da bulunan Tiara Büyükada Otel İstanbul, misafirlerine İstanbul'un yanı başında nostaljik ve huzurlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Tiara Büyükada Otel İstanbul konforlu ve şık odalarında; balkon, klima, kablosuz internet, TV ve uydu yayını gibi olanaklar bulunuyor.

Sabahları lezzetli kahvaltı servisi ile güne başlayabilirsiniz. Tiara Büyükada Otel İstanbul, restoranların bulunduğu bölgeye bir kaç dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Tiara Büyükada Otel İstanbul misafirlerin konforu içilen sunulan olanaklar arasında; telefon, faks, çamaşırhane, kablosuz internet, kahvaltı salonu ve lobi mevcut.

2016 yılında hizmete başlayan Ada'nın en lüks plajı Yada Beach ile anlaşması bulunan Tiara Büyükada Otel İstanbul, plaja ücretsiz servis imkanı sağlıyor. Tiara Büyükada Otel İstanbul misafirlerine plaja girişte %50, Plaj'da alınan tüm hizmetlerde ise %10 indirim imkanı mevcut.

Otel Konsepti 

Tiara Büyükada Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tiara Büyükada Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Tiara Büyükada Otel İstanbul İsa Rum Manastırı 800 m, Büyükada Ek Hizmet Binası 450 m, Adalar Müzesi 3 km, İdo Büyükada Deniz Otobüsü İskelesi 450 m, Büyükada İskelesi 950 m ve Büyükada Milli Parkı 3 km mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes