İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir

Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir
Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir; Modern tasarıma sahip 165 odasıyla hizmet veren Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir tüm odalarında klima, minibar, kasa, LCD TV ve uydu yayını bulunuyor.

Fitness salonu, toplantı odası ve balo salonu olanakları bulunan Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir, iş ve davet amaçlı konaklamaların yanı sıra spor yapmak isteyen misafirler için de ideal bir alternatiftir.

Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir, Terrace Bar, Cafe Patisserie ve The City Brasserie Restoranıyla damak tadınıza uygun lezzetlerin misafirlerinin beğenisine sunarken hamam, sauna, masaj gibi zengin olanakları bünyesinde barındıran spa merkeziyle sağlık ve zindelik dolu bir konaklama vadediyor.

Otel Konsepti 

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Sadece Oda konaklamalarda; Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli.

Otel Konumu 

İş ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunan Sheraton Grand İstanbul Otel Ataşehir, Ülker Sports Arena'ya 200 m, Palladium Alışveriş Merkezi'ne 1 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 28 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes