İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Sheraton Ataköy Otel İstanbul

Sheraton Ataköy Otel İstanbul
Sheraton Ataköy Otel İstanbul, Dünyanın en eski kentlerinden biri olan ve iki kıtayı muhteşem bir boğaz ile birbirine bağlayan İstanbul'da bulunan Sheraton Ataköy Otel İstanbul, tamamı deniz manzaralı olan 285 odası ile hizmet veriyor.

Sheraton Ataköy Otel İstanbul tüm odalarında klima, minibar, direkt hat telefon ve kablosuz internet mevcut.

Sheraton Ataköy Otel İstanbul; farklı müziği ve konseptiyle ünlü barı, eşsiz lezzette yiyeceklere sahip ana restoranı, her türlü ihtiyacı karşılamak üzere hazırlanmış 9 toplantı ve 2 balo salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, çocuklar için oyun alanları, koşu parkuru, toprak tenis kortları, saunası ve hamamı bulunan Positive Spa & Fitness Kulubü ile konaklamanız esnasında her anınızı kalite ve eğlenceyle birleştirerek unutulmaz kılıyor.

Otel Konsepti 

Sheraton Ataköy Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli.Sheraton Ataköy Otel İstanbul alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu 

Bakırköy'de bulunan Sheraton Ataköy Otel İstanbul, Atatürk Havalimanı ve CNR Expo Fuar Alanı'na yakın konumu ile özellikle iş seyahatlerinde misafirlerine avantaj sunuyor.

Atatürk Havaalanı'na 8 km mesafede konumlanan Sheraton Ataköy Otel İstanbul, misafirlerine Sultanahmet, Taksim ve Atatürk Havalimanı'ndan 07.00-20.30 saatleri arasında servis imkanı sağlıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes