İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Sevcan Otel İstanbul

Sevcan Otel İstanbul
Sevcan Otel İstanbul, Avrupa ve Asya'yı birbirine bağlayan eşsiz tarihi ve doğal güzellikleri ile çağlar boyunca insanların ilgisini çeken ve büyüleyen İstanbul'da sessiz ve nezih bir ortamda bulunan, orijinal mimarisi ve geleneksel Türk konukseverliği ile kaliteli hizmet veriyor.

Sevcan Otel İstanbul Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin ve leziz ürünlerinin sunulduğu Sedef Restoranı, havuz başı bulunan Yakut Restoranı, Neyzen Barı, Oxyd Diskosu, düğün ve çeşitli davetler için ideal İnci balo salonu, kongre, konferans ve seminer organizasyonları için toplantı salonu ile hizmet veriyor.

CNR Dünya İş ve Fuar Merkezi, TÜYAP Fuar Merkezi'ne yakın mesafede bulunan Sevcan Otel İstanbul, 99 odası ile hizmet veriyor. Odaların tamamında direkt hat telefon, minibar ve kablosuz internet bulunuyor.

Otel Konsepti 

Sevcan Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Sevcan Otel İstanbul alınan tüm içecekler ücretli. A la Carte Restoran rezervasonlu ve ücretli.

Otel Konumu 

Sevcan Otel İstanbul Esenler Otogarı 20 km, İdo Bakırköy İskelesi 10 km, Çiroz Halk Plajı 6 km, CNR Expo Fuar Alanı 3 km ve Florya Atatürk Ormanı 2 km mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes