İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Sergüzeşt Otel İstanbul

Sergüzeşt Otel İstanbul
Sergüzeşt Otel İstanbul; 1900’lü yılların başında inşa edilen Sergüzeşt Otel İstanbul, 2016’da aslına uygun olarak restore edilen bir Rum evidir. Büyükada’da huzurlu ve konforlu bir konaklama hizmeti veren Sergüzeşt Otel İstanbul, tarihle modern bir dokunuşu bir arada görmek mümkün.

Sergüzeşt Otel İstanbul, şehrin karmaşasından uzaklaşmak için kolay bir kaçış noktası. İskeleye sadece 500 m uzaklıkta oldukça merkezi bir konumda yer alan Sergüzeşt Otel İstanbul minimum kalış süresi uygulaması bulunmuyor. Büyükada’da motorlu taşıtlara izin olmadığı için trafikten ve şehir gürültüsünden uzakta sakin bir tatil sizi bekliyor. Sergüzeşt Otel İstanbul yeşillikler içinde ve ağaçlarla çevrili Büyükada’da bisiklete atlayıp adanın tadını çıkarabilirsiniz.

10 odası ve ilgili personeliyle hizmetinizde olan Sergüzeşt Otel İstanbul her odanın kendi banyosu, minibarı ve televizyonu bulunuyor. Balkonlu odalar ise size harika bir deniz manzarası sunuyor.

Otel Konsepti 

Sergüzeşt Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Odalarda birer adet su bulunuyor, Bunun dışında Sergüzeşt Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Sabah kahvaltısında; çay, filtre kahve ve su ücretsiz. Sergüzeşt Otel İstanbul bünyesinde bulunan Sermest Cafe’de gün boyu ekstra olarak çeşitli yiyecek ve içecekleri temin etmek mümkün.

Otel Konumu 

Sergüzeşt Otel İstanbul Bostancı Vapur İskelesi'nden Sabiha Gökçen Havalimanı 31 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes