İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Rox Otel İstanbul

Rox Otel İstanbul
Rox Otel İstanbul, hem iş hem eğlence odaklı konaklamalara hitap ediyor. Rox Otel İstanbul, ulaşım olanaklarına yakın konumu ile misafirlerine kolaylık sağlıyor.

Rox Otel İstanbul ev rahatlığını yaşatan odalarında; minibar, kablosuz internet, LCD TV, uydu yayını ve çay-kahve makinesi bulunuyor. 24 saat açık resepsiyon ve ücretsiz özel otopark, Rox Otel İstanbul diğer olanakları arasında yer alıyor.

Rox Otel İstanbul Spa ve sağlık merkezindeki sauna, hamam ve buhar odası, misafirlere şehir hayatının yorgunluğundan kurtulma imkanı veriyor. Spor yapıp formunu korumak isteyenler için fitness center tüm gün açık oluyor.

Otel Konsepti 

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Rox Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Sadece Oda konaklamalarda; Rox Otel İstanbul alınan tüm yiyecekler ücretli. Rox Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu 

Rox Otel İstanbul, Atatürk Havaalanı'na, Dünya Ticaret Merkezi'ne, CNR ve TÜYAP fuar alanlarına yakın konumuyla, özellikle iş seyahatleri için güzel bir alternatif sunuyor.

Rox Otel İstanbul, Atatürk Havalimanı'na 1 km uzaklıkta konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes