İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Renata Suites Boutique Otel İstanbul

Renata Suites Boutique Otel İstanbul
Renata Suites Boutique Otel İstanbul merkezi konumundan gelen ulaşım kolaylığına, alabildiğine konfor ekleyen Renata Suites Boutique Otel İstanbul, hem iş seyahati hem de turistik ziyaret yapan konukların beklentilerini karşılıyor.

Modern ve konforlu odaları, lezzetli restoranıyla misafirlerine keyif alacakları bir konaklama fırsatı sunan Renata Suites Boutique Otel İstanbul tüm odalarında LCD TV, minibar, telefon, klima ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Sauna, telefon ve faks hizmetleri, kuru temizleme, bar, restoran, fitness center, kablosuz internet, otopark, resepsiyon hizmeti, lobi de Renata Suites Boutique Otel İstanbul misafirlerine sunduğu olanaklar arasında yer alıyor.

Otel Konsepti 

Sadece Oda konaklamalarda; Renata Suites Boutique Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli. Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Renata Suites Boutique Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Renata Suites Boutique Otel İstanbul Cevahir AVM 1 km, Atatürk Havaalanı'na 27 km ve Esenler Otogarı'na ise 12 km mesafede bulunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes