İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Renaissance Polat Otel İstanbul

Renaissance Polat Otel İstanbul
Renaissance Polat Otel İstanbul; davet-organizasyon, toplantı salonları, Türk ve Dünya mutfaklarından sunduğu seçkin lezzetler, sağlık merkezi ve alışveriş alanlarıyla konaklamanızın her anını konforla birleştiriyor.

Deniz ve Şehir manzaralı 437 odası bulunan Renaissance Polat Otel İstanbul tüm odalarında; minibar, klima, kasa ve kablosuz internet gibi zengin olanaklarla donatılmış.

Bakırköy'de Marmara Denizi'nin kıyısında konumlanan ve Atatürk Havaalimanı'na yakınlığı ile avantaj sağlayan Renaissance Polat Otel İstanbul, CNR Expo Kongre Merkezi'ne 5 km, Dünya Ticaret Merkezi'ne ise sadece 4 km mesafede yer alıyor.

Otel Konsepti 

Sadece Oda konaklamalarda; Renaissance Polat Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretlidir. Oda Kahvaltı konaklamalarda; Sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretlidir. Renaissance Polat Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir. A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu 

Bakırköy'de bulunan Renaissance Polat Otel İstanbul, Atatürk Havalimanı ve CNR Expo Fuar Alanı'na yakın konumu ile özellikle iş seyahatlerinde misafirlerine avantaj sunuyor.

Renaissance Polat Otel İstanbul, İDO Bakırköy İskelesi 5 km, Atatürk Havalimanı 4 km ve CNR Expo Kongre Merkezi 5 km uzaklıkta konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes