İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul

Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul
Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul, Ataköy İstanbul, Atatürk Havaalanı'na ve Dünya Ticaret Merkezi'ne kolaylıkla ulaşabileceğiniz özel bir konuma sahip. İstanbul'da yapılacak iş ve turistik amaçlı konaklamalar için ideal bir adres.

Toplam 102 oda ile hizmet veren Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul tüm odalarında; klima, telefon, kablolu/kablosuz internet, LCD televizyon, uydu yayını, kasa ve minibar bulunuyor.

Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul ayrıca restoran, resepsiyon hizmeti, lobi bar, kapalı yüzme havuzu, sauna, masaj, hamam, spor salonu, SPA merkezi, çamaşırhane, kuru temizleme, toplantı salonu, tel-faks hizmeti, kablosuz internet, otopark, emanet kasa, asansör ve teras gibi olanakları da mevcut.

Otel Konsepti 

Sadece Oda konaklamalarda; Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli. Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Ramada Hotel & Suites Otel İstanbul, Bakırköy Meydan Durağı 450 m, Ataköy Marina 500 m, Atatürk Havalimanı 4 km, Capacity AVM 200 m, Esenler Otogar 7 km uzaklıkta yer alıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes