İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Osaka Airport Otel İstanbul

Osaka Airport Otel İstanbul
Osaka Airport Otel İstanbul, Atatürk Havalimanı'na ve iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla özellikle iş amaçlı seyahat eden misafirlere kolaylık sağlıyor.

Osaka Airport Otel İstanbul modern bir anlayış ile dekore edilen konforlu odalarında; minibar, buklet banyo ürünleri, LED TV, uydu yayını, merkezi ısıtma ve klima bulunuyor. Osaka Airport Otel İstanbul resepsiyonu 24 saat hizmet veriyor.

Kahvaltı salonunda misafirlere her sabah içecekler eşliğinde zengin bir kahvaltı sunuluyor. Osaka Airport Otel İstanbul yakın konumda pek çok kafe ve restoran yer alıyor.

Otel Konsepti 

Osaka Airport Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Osaka Airport Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Minibar; Standart odalarda günlük kişi başı 0,5 lt su ile, Aile odası, Deluxe oda, Suit oda ve Superior odalar ise kişi başı bir adet soft içecek ve kişi başı bir adet 0,5 lt su ile ücretsiz olarak dolduruluyor.

Otel Konumu 

Osaka Airport Otel İstanbul, Atatürk Havalimanı'na 4 km, CNR Expo 4 km ve Esenler Otogarı'na ise 15 km mesafede bulunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes