İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir

Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir
Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir, misafirlerinin farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanan 165 Deluxe oda, 51 Executive oda, 3 Engelli odası, 18 Suite oda ve 1 Kral Dairesi şeçenekleriyle toplam 238 odalıdır.

Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir Lüks, geniş ve konforlu odaların tümünde; Lcd Tv, klima, minibar, çay-kahve seti ve kablosuz internet bağlantısı gibi olanaklar mevcut.

Özel araçlarıyla seyahat eden misafirler için otopark ve vücudunuzu dinlendirip rahatlayabilmeniz için spa center imkanı bulunan Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir ayrıca; lobi, hamam, sauna, fitness center, spa merkezi, toplantı salonu, açık havuz, balo salonu ve kablosuz internet yer alıyor.

Otel Konsepti 

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Sadece Oda konaklamalarda; Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir; Kozyatağı Metro Durağı'na 1 km, Palladium AVM'ye 2 km, Bağdat Caddesi'ne 5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 29 km mesafede konumlanıyor. Istanbul Marriott Hotel Asia Otel Ataşehir misafirlere isteğe bağlı olarak ücretli havaalanı transfer hizmeti sunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes