İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul

Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul
Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan bu modern ve konforlu otel hem şehir merkezine hem de İstanbul’un iş ve sanayi bölgelerine yakın konumu ile misafirlerine konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Spa merkezinde yer alan; sauna ve kapalı havuz ile misafirlere fiziki olarak rahatlama olanağı sunan Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul'da her sabah doğal ürünlerden oluşan açık büfe kahvaltı servis ediliyor.

Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul spor yapmayı seven ve bu tutkusundan uzak kalmak istemeyenler için tam donanımlı fitness center tüm gün açık oluyor.

Otel Konsepti 

Sadece Oda konaklamalarda; Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul alınan tüm yiyecekler ve tüm içecekler ücretli. Oda Kahvaltı konaklamalarda; Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Hilton Garden İnn İstanbul Atatürk Airport Otel İstanbul; Atatürk Havalimanı'na 5 km ve Yenibosna Metrobüs Durağı'na 3 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes