İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul

Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul 
Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul, etkileyici mimarisi ve Haliç'ten Boğaz'a harika manzarası ile misafirlerine iş veya tatil amaçlı konaklamalarında kusursuz bir deneyim sunuyor.

Misafirler, Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul tüm gün servis veren restaurantı The Globe'da, ödüllü Executive Şef Yannis Manikis'in yönetiminde açık mutfakta Türk-Akdeniz, Asya mutfağı ve Batı Usulü Izgara lezzetleri deneyimlerken, 34. kattaki Cloud 34 bar'da nefes kesen manzarasına karşı, enfes suşiler, Asya mutfağından bar atıştırmalıkları ve benzersiz kokteylleri keşfe çıkabilirler.

Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul avrupa'nın en büyük eforea Spa'sında ise fitness center'ı, açık-kapalı yüzme havuzları, sauna-buhar odaları ve Türk Hamamlarının keyfini çıkartılırken, lüks bakım ve masajlarla benzersiz bir spa deneyimi yaşanabilir.

Otel Konsepti 

Oda Kahvaltı konaklamalarda, sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.Sadece oda konaklamalarda, Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Otel Konumu 

Hilton Bomonti Hotel & Conference Center Otel İstanbul; Atatürk Havaalanı'na 22 km, Galata Kulesi'ne 6 km ve Sultanahmet Camii'sine 11 km uzaklıkta bulunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes