İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul

Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul
Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul, misafirlerine konumu ile kolaylık sağlıyor. Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul hem iş hem eğlence odaklı seyahatler için konforlu bir konaklama fırsatı sunuyor.

Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul modern bir anlayış ile dekore edilmiş olan geniş odalarında; balkon, kablosuz internet, televizyon, uydu yayını, çalışma masası ve buklet banyo ürünleri yer alıyor. İçerisinde sauna ve fitness center yer alan Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul, misafirlere şehir hayatının vermiş olduğu stresten arınma olanağı sağlıyor.

Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul yakın konumda Türk ve dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu pek çok kafe ve restoran hizmet veriyor. Alışveriş merkezi birkaç adım uzaklıkta yer alıyor.

Otel Konsepti 

Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Grand Aras Hotel & Suites Otel İstanbul, Taksim Meydanı'na 5 km uzaklıkta konumlanıyor. Atatürk Havalimanı'na ulaşımın sağlandığı metro istasyonu tesise yürüme mesafesinde bulunuyor. Cevahir Alışveriş Merkezine, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve İstanbul Kongre Merkezinede yürüme mesafesindedir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes