İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Garden Life Büyükada Otel İstanbul

Garden Life Büyükada Otel İstanbul
Garden Life Büyükada Otel İstanbul; Prens Adaları'nın en büyüğü olarak bilinen Büyükada'da mavi ile yeşilin buluştuğu konumda hizmet veren Garden Life Büyükada Otel İstanbul misafirlerine huzurlu bir tatil alternatifi sunuyor.

Şık ve modern 14 oda ile misafirlerine hizmet veren Garden Life Büyükada Otel İstanbul tüm odalarında; televizyon, klima, duş, banyo, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Garden Life Büyükada Otel İstanbul bahçesinde servis edilen kahvaltı ile güne başlanılan Garden Life Büyükada Otel İstanbul dileyen misafirler bölgede gerçekleştirecekleri geziler ile tatillerine unutulmaz anlar ekleyebilirler.

Otel Konsepti 

Garden Life Büyükada Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Garden Life Büyükada Otel İstanbulgenelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Garden Life Büyükada Otel İstanbul, Aya Yorgi Kilisesi 3 km, Büyükada Vapur İskelesi 600 m, Adalar Müzesi 3 km, Yörükali Plajı 3 km ve İdo Büyükada Deniz Otobüsü İskelesi 500 m mesafede uzaklıktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes