İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Flora Suites Otel İstanbul

Flora Suites Otel İstanbul
Flora Suites Otel İstanbul, adalar ve şehir manzarasına sahip lüks süitlerde, ev rahatlığında konaklama imkanı sunuyor.

Flora Suites Otel İstanbul 65 - 75 m² arasında değişen büyüklüklerde 110 süit mevcut. Süitlerde; tam donanımlı mutfak, klima, oturma alanı, koltuk grubu, LCD TV, yatak odası ve banyo mevcut. Flora Suites Otel İstanbul Dairelerde bir adet çift kişilik yatak ya da tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor. Ayrıca oturma odasındaki açılabilir koltuk ile süitler dört kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor.

Misafirler Flora Suites Otel İstanbul içerisinde yiyecek ve içecek hizmeti veren kafe ve restoranlardan ücretli olarak faydalanabiliyorlar. Flora Suites Otel İstanbul ücretsiz otopark mevcut.

Otel Konsepti 

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Flora Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Sadece Oda konaklamalarda; Flora Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Flora Suites Otel İstanbul; Kozyatağı Metro Durağı'na 500 m, Palladium AVM'ye 2 km, Bağdat Caddesi'ne 5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 30 km mesafede konumlanıyor. Flora Suites Otel İstanbul misafirlere isteğe bağlı olarak ücretli havaalanı transfer hizmeti sunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes