İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Fatih Corner Otel İstanbul

Fatih Corner Otel İstanbul
Fatih Corner Otel İstanbul, iş hayatının merkezi Şişli'de popüler alışveriş merkezlerine, fuar alanına, tarihi yapılara yakın mesafede olup, metro, üniversiteler ve turistik alanlara kolay ulaşılabileceğiniz özel bir noktadadır.

Fatih Corner Otel İstanbul modern tarza döşenmiş fransız balkonlu toplam 22 odası ile hizmet veriyor. Tüm odalarında uydu yayını, klima, minibar ve kablosuz internet erişimi bulunuyor. İki ve üç kişilik odalarda oturma grubu mevcut.

Fatih Corner Otel İstanbul sabahları zengin kahvaltısının yanı sıra gün içerisinde çay ve kahve hizmeti ile misafirlerine konaklama süreci boyunca keyif alacakları olanaklar sunuyor. Fatih Corner Otel İstanbul ayrıca, ücretli havalimanı servis olanaklarıyla konuklarına ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Otel Konsepti 

Fatih Corner Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Fatih Corner Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Fatih Corner Otel İstanbul; Atatürk Havalimanı'na 21 km, Taksim Meydanı'na 2 km ve Esenler Otogar'a ise 16 km uzaklıkta yer alıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes