İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Büyükada Comfort Otel İstanbul

Büyükada Comfort Otel İstanbul
Büyükada Comfort Otel İstanbul; İstanbul'un doğayla iç içe olan ilçe Büyükada'da yer alan Büyükada Comfort Otel İstanbul, vapur iskelesine ve deniz kenarına yakın mesafede ev rahatlığını konaklayabileceğiniz konforlu ve huzurlu bir tatil alternatifidir.

Modern tasarıma sahip 15 odasıyla hizmet veren Büyükada Comfort Otel İstanbul tüm odaları; misafirlerinin rahatı için minibar, LCD TV, klimayla donatılmıştır.

İstanbul'un bir çok yerinden vapur, motor veya deniz otobüsüyle rahatlıkla ulaşarak keyifli bir tatil kaçamağı yapabileceğiniz Büyükada Comfort Otel İstanbul, Büyükada'nın doğal güzellikleri, ağaçları, denizi ve güneşiyle sizleri İstanbul'un stres ve karmaşasından uzaklaştırıyor.

Otel Konsepti 

Büyükada Comfort Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Büyükada Comfort Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Büyükada Comfort Otel İstanbul; İsa Rum Manastırı 1 km, Adalar Müzesi 3 km, Büyükada Milli Parkı 3 km ve İdo Büyükada Deniz Otobüsü İskelesi 150 m mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes