İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul

Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul
Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul;  Ataşehir Finans Merkezi’nin bitişiğinde yer almasının getirdiği konum avantajını, konaklama konforuyla birleştirerek misafirlerine çekici bir alternatif sunuyor.

Şık ve konforlu 30 oda ile misafirlerine hizmet veren Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul tüm odalarında; klima, televizyon, uydu yayını, banyo, duş, kasa, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul, önemli toplantıların gerçekleştirilmesine olanak sağlayan toplantı odası mevcut.

Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul misafirlerine zengin bir kahvaltı sunuluyor. Türk ve dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu restoranlar tesise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Otel Konsepti 

Sadece Oda konaklamalarda; Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul alınan tüm yiyecekler ücretli. Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

Balsamo Hotel & Suite Otel İstanbul; Harem Otogar'ına 12 km, Bostancı Gösteri Merkezi'ne 4 km ve Kadıköy İdo Vapur İskelesi'ne 12 km mesafede bulunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes