İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Asia City Otel İstanbul

Asia City Otel İstanbul
Asia City Otel İstanbul; İstanbul Anadolu yakasının gözde yerleşim merkezi Ataşehir’in hemen girişinde, şehrin hem huzurunu hem de aktif yaşantısını yaşamak isteyen misafirlere eşsiz kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Geleneksel Türk misafirperverliğinin tüm ihtiyaçlarınıza uygun düşünülmüş bir yansımasıdır “Asia City Otel İstanbul“.

Asia City Otel İstanbul Bünyesinde bulundurduğu 86 oda ile sunduğu konfor ve teknolojik imkanları, toplantı salonları, hizmet anlayışı, şehrin coşkusuna yakınlığı kadar sakin ve huzurlu bir ortamda olması, Asia City Otel İstanbul butik otel konseptinde sunduğu hizmetleriyle yoğun iş temponuzda size huzur veren bir güven ortamını sunacak; isterseniz, gezilerinizde yaratacağı sıcak dost havasıyla kendinizi özel hissetmenize sebep olacaktır.

Otel Konsepti 

Asia City Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Asia City Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu 

İş ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunan Asia City Otel İstanbul, Ülker Sports Arena'ya 963 m, Palladium Alışveriş Merkezi'ne 1,5 km ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 32 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes