İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

AG Şişli Residence Otel İstanbul

AG Şişli Residence Otel İstanbul
AG Şişli Residence Otel İstanbul, şehrin merkezinde olmanın avantajıyla misafirlerine kolay ulaşım ve konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ne çok yakın mesafede bulunan AG Şişli Residence Otel İstanbul, iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturuyor.

AG Şişli Residence Otel İstanbul, şık bir tasarıma sahip farklı büyüklüklerde 20 odası mevcut. Odalarda; klima, telefon, kablosuz internet, LCD TV, kasa, çalışma masası, minibar, duşakabin ve saç kurutma makinesi gibi ihtiyaç duyulabilecek pek çok olanak mevcut.

AG Şişli Residence Otel İstanbul ayrıca misafirlerine; bar, lobi, resepsiyon hizmeti, otopark, kahvaltı salonu, telefon ve faks hizmetleri gibi pek çok olanak da sunuyor.

Otel Konsepti 

AG Şişli Residence Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. AG Şişli Residence Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Giriş günü odalarda iki adet su bulunuyor.

Otel Konumu 

Ulaşım açısından şehrin en elverişli noktasında bulunan AG Şişli Residence Otel İstanbul, Şişli Metro İstasyonu'na 1 km, Atatürk Havalimanı'na ise 20 km uzaklıkta konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes