İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Ada Palas Butik Otel Büyükada

Ada Palas Butik Otel Büyükada
Ada Palas Butik Otel Büyükada; Büyükada'nın merkezinde yer alan Ada Palas Butik Otel Büyükada, 2013 yılında tarihi dokusu korunarak restore edilmiş bir 19. yüzyıl konağında hizmet veriyor.

Ada Palas Butik Otel Büyükada; 4 Superior, 4 Deluxe ve 4 Premium olmak üzere klasik tarzda dekore edilmiş toplam 12 konforlu odasında; LED TV, uydu yayını, minibar, klima, telefon, banyo, kablosuz internet, oda servisi ve temizlik hizmeti gibi olanaklar bulunuyor.

Ada Palas Butik Otel Büyükada minik misafirlerin dilediğince eğlenebileceği çocuk oyun alanının yanı sıra çamaşırhane, kuru temizleme, toplantı salonu, lobi, kablosuz internet ve resepsiyon hizmeti gibi olanaklar da bulunuyor.

Otel Konsepti

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Ada Palas Butik Otel Büyükada genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Yarım Pansiyon konaklamalarda; kahvaltı ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler ücretli. Ada Palas Butik Otel Büyükada genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu

Ada Palas Butik Otel Büyükada, Bostancı İDO ve şehir hatları iskelelerine yakın mesafede konumlanıyor. Kabataş-Kadıköy-Adalar Vapur İskelesi'ne sadece 100 m mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes