İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Ada Kartal Otel İstanbul

Ada Kartal Otel İstanbul
Ada Kartal Otel İstanbul; Şehrin gürültü ve kirliliğinden uzak, mavi ile yeşilin buluştuğu Büyükada da bulunan Ada Kartal Otel İstanbul, doğa ve deniz ile iç içe bir tatil fırsatı sunuyor.

Ada Kartal Otel İstanbul standart, bungalov ve suit olmak üzere farklı özelliklere sahip 48 odası bulunuyor. Misafirler denize sıfır olan Ada Kartal Otel İstanbul özel plajında denizin ve güneşin tadını çıkarabilecekleri gibi açık havuzdan da yararlanabilirler. Çocuklar için ise çocuk havuzu ve oyun alanları mevcut.

İstanbul'un bir çok yerinden vapur, motor veya deniz otobüsüyle rahatlıkla ulaşarak keyifli bir tatil yapabileceğiniz Ada Kartal Otel İstanbul toplantı salonuda bulunuyor.

Otel Konsepti 

Ada Kartal Otel İstanbul sabah ve akşam yemekleri dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Ada Kartal Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu 

Ada Kartal Otel İstanbul Ayayorgi Manastırı 2 km, Adalar Müzesi 350 m, İdo Büyükada Deniz Otobüsü İskelesi 3 km, Büyükada İskelesi 3 km ve Büyükada Milli Parkı 400 m mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes