İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Oba Otel İstanbul

Oba Otel İstanbul
Oba Otel İstanbul; tarih boyunca en önemli merkezlerinden biri olmuş ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış Eski İstanbul Semti Fatih Sultanahmet'te modern ve klasik detayların harmanlandığı 10 odasıyla hizmet veren Oba Otel İstanbul, kültürel ve tarihsel mirasları keşfetmek isteyen misafirler için konforlu bir alternatiftir.

Dekorasyonunda Osmanlı geleneğini yaşatan görsel ögelerin tercih edildiği konağın tüm odalarında; minibar, kasa, klima ve uydu yayını bulunuyor.

Otel Konsepti

Oba Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Oba Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Güne lezzetli bir kahvaltıyla zinde başlayabileceğiniz Oba Otel İstanbul, kuru temizleme, kablosuz internet erişimi ve otopark olanaklarının yanı sıra arzu eden misafirleri için havalimanı ulaşım hizmeti de sunuyor.

Otel Konumu

Şehrin tarih ve kültürünü keşfedebileceğiniz cazibe merkezlerinin bir çoğuna yürüyerek ulaşabileceğiniz özel konumda yer alan Oba Otel İstanbul, Çemberlitaş Tramvay Durağı'na 550 m, İdo Yenikapı İskelesi ve Sirkeci Garı'na 4 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes