İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Muyan Suites Otel İstanbul

Muyan Suites Otel İstanbul
Muyan Suites Otel İstanbul, misafirlerini modern hayatın getirdiği imkanları klasik detaylarla harmanlayan ferah odalarında ağırlıyor.

Dört bir yanı Bizans ve Osmanlı'dan kalan tarihi yapılara çevrili özel konumunun avantajlarının yanında zengin olanaklarıyla hem iş hem de turizm odaklı konaklamalara hitap edebilen Muyan Suites Otel İstanbul; kablosuz internet erişimi, kuru temizleme, araba kiralama ve arzu eden misafirler için havalimanı ulaşım hizmeti mevcut.

Sultanahmet Cami ve Sultanahmet Tramvay Durağı'na yürüyüş mesafesinde konumlanan Muyan Suites Otel İstanbul tüm odaları misafirlerinin konforu için: LCD TV, uydu yayını, klima ve kasa gibi olanaklarla donatılmıştır.

Otel Konsepti

Muyan Suites Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Muyan Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

İstanbul'un saraylar, meydanlar, anıtlarla çevrili tarih semti Sultanahmet'te hizmet veren Muyan Suites Otel İstanbul, ulaşım ağlarına yakın konumuyla misafirlerine şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca erişim imkanı sağlıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes