İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Konak Otel İstanbul

Konak Otel İstanbul
Konak Otel İstanbul kendinizi İstanbul'un iş ve eğlence merkezlerinin tam ortasında bulacağınız merkezi konumu ve şık dekorasyonuyla modern yaşamın sağladığı olanakları misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla şehri keşfetme imkanı sağlayan Konak Otel İstanbul konforunuz için özenle düzenlenmiş 117 odası bulunuyor.

Günün 24 saati hareketli İstiklal Caddesi'ne ve butikleriyle nam salmış Nişantaşı'na yürüyerek ulaşabileceğiniz Konak Otel İstanbul; kuru temizleme, otopark, kış bahçeli a la cart restoran ve havalimanı ulaşımı gibi pek çok olanağa sahip.

Otel Konsepti

Konak Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Konak Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Sadece Oda konaklamalarda; Konak Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli.

Otel Konumu

İş toplantıları ve sosyal organizasyonlara ev sahipliği yapmak üzere tasarlanmış, teknoloji ve konforun tüm ayrıntılarını birleştiren toplantı salonlarıyla Konak Otel İstanbul; Lütfi Kırdar ve İstanbul Kongre merkezlerine yakın iş dünyasının nabzını tutan ideal bir konaklama alternatifidir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes