İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Katelya Otel Sultanahmet

Katelya Otel Sultanahmet
Katelya Otel Sultanahmet, dört bir yanı Bizans ve Osmanlı'dan kalan tarihi yapılara çevrili özel konumunun avantajlarının yanında zengin olanaklarıyla hem iş hem de turizm odaklı konaklamalara hitap edebilen Katelya Otel Sultanahmet, Sultanahmet Tramvay Durağı'na sadece 750 m mesafededir.

Güne açık büfe olarak servis edilen zengin bir kahvaltıyla başlayabileceğiniz Katelya Otel Sultanahmet her biri farklı renklerle özenle dekore edilmiş tüm odalarında; kasa, LCD TV, uydu yayını ve klima imkanları bulunuyor.

Ulaşım merkezlerine yakın konumuyla misafirlerine şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca erişim imkanı sağlayan Katelya Otel Sultanahmet, arzu eden misafirleri için araba kiralama ve havalimanı ulaşım hizmeti sunuyor.

Otel Konsepti

Katelya Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Katelya Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

Katelya Otel Sultanahmet, Ayasofya, Sultanahmet Cami, Yerebatan Sarnıcı, Gülhane Parkı ve Dikilitaş Anıtlarına yürüyüş mesafesinde konforlu bir konaklama alternatifi.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes