İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Hotel Tulip House Otel İstanbul

Hotel Tulip House Otel İstanbul
Hotel Tulip House Otel İstanbul orijinal mimari özellikler ve yüksek tavanlar içeren tüm odalarında; LCD TV, minibar ve kasada bulunuyor.

Arzu eden misafirlerine araba kiralama ve havalimanı ulaşımı konusunda yardımcı olan Hotel Tulip House Otel İstanbul, 24 saat hizmet veren resepsiyonun yanında turistik mekanlar hakkında bilgi veren bir tur masası da bulunuyor.

Otel Konsepti

Hotel Tulip House Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Hotel Tulip House Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

Osmanlı İmparatorluğu döneminde bir konak olarak inşa edilen Hotel Tulip House Otel İstanbul, Eski İstanbul'un kalbinde Ayasofya' ya yürüyerek 10 dakika mesafede bulunuyor.

Sultanahmet Meydanı ve Osmanlı döneminin en önemli mimari eserlerinden biri olan Sultanahmet Cami'ne kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz elverişli konumuyla öne çıkan Hotel Tulip House Otel İstanbul, şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşımınızı sağlayacak Çemberlitaş Tramvay Durağı'na 450 m, Sirkeci Marmaray Durağı'na ise sadece 1 km mesafede yer alıyor

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes