İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul

Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul
Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul 18 odası mevcut. Odalarda; minibar, telefon, kablosuz internet, banyo, duş, WC, klima ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunuyor.

Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul; çamaşırhane, kuru temizleme, telefon ve faks hizmetleri, kablosuz internet ve 24 saat resepsiyon hizmeti sunuluyor.

Otel Konsepti

Sadece Oda konaklamalarda; Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretlidir. Oda Kahvaltı konaklamalarda; Sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretlidir. Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.

Sabahları yerel lezzetlerin de yer aldığı kahvaltı servisi bulunan Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul bir adet restoran da hizmet veriyor.

Otel Konumu

Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul, İstanbul'un en gözde yerlerinden biri olan Sultanahmet'te misafirlerini ağırlıyor. Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul; iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor.

Ulaşım açısından şehrin en elverişli noktasında bulunan Hotel Old City Sultanahmet Otel İstanbul, Çemberlitaş Tramvay Durağı'na 450 m, Aksaray Metro Durağı'na 4 km, Atatürk Havaalanı’na ise 20 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes