İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Historia Otel Sultanahmet

Historia Otel Sultanahmet
Historia Otel Sultanahmet, bölgenin tarihi yapıları ve sokakları içerisinde kaybolmak isteyen misafirler için ideal bir alternatiftir.

Klasik detaylar ile yumuşak renklerin bir arada kullanıldığı 27 odası bulunan Historia Otel Sultanahmet bazı odaları misafirlerine eşsiz deniz manzarası eşliğinde konaklama imkanı sunmaktadır. Tüm odalarında; kasa, LCD TV, klima ve saç kurutma makinesi bulunan Historia Otel Sultanahmet ayrıca genel alanlar ve odalarda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Otel Konsepti

Historia Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Historia Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

Muhteşem tarihi dokusu ile dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Sultanahmet'te hizmet veren Historia Otel Sultanahmet, bölgenin tarihi yapıları ve sokakları içerisinde kaybolmak isteyen misafirler için ideal bir alternatiftir.

Historia Otel Sultanahmet şehrin cazibe merkezlerine kolayca ulaşımınızı sağlayacak Sultanahmet Tramvay Durağı'na 500 m, Sirkeci Marmaray Durağı'na ise sadece 1 km mesafede yer alıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes