İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet

Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet
Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet; misafirlerine şık odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

60 oda ile misafirlerine hizmet veren Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet tüm odalarında; klima, televizyon, uydu yayını, kasa, banyo, duş, uyandırma servisi ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Otel Konsepti

Sadece Oda konaklamalarda; Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet alınan tüm yiyecekler ücretli. Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Sabahları yerel lezzetlerin de yer aldığı kahvaltı servisi bulunan Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet bir adet bar da hizmet veriyor.

Otel Konumu

Tarihi Yarımada'nın kalbi sayılan Sultanahmet'te her dönem başka güzellikte ve görülmeye değer saraylar, meydanlar ve anıtlarla çevrili bir konumunda bulunan Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet; misafirlerine şık odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Great Fortune Hotel & Spa Otel Sultanahmet Atatürk Havalimanı'na 23 km, Esenler Otogar'ına 14 km ve Haseki Hürrem Hamamı'na 460 metre mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes