İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Ferman Otel Sultanahmet

Ferman Otel Sultanahmet
Ferman Otel Sultanahmet kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz olanaklarla donatılmış odalarında; LCD TV, klima, çalışma masası ve kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Kahvaltı salonunda güne zengin bir kahvaltıyla başlayabileceğiniz Ferman Otel Sultanahmet, kuru temizleme ve araba kiralama hizmetinin yanı sıra arzu eden misafirler için ücretli havalimanı ulaşım hizmeti de sunuyor.

Ferman Otel Sultanahmet, merkezi konumu ve konforlu odalarıyla bölgenin tarihi yapıları ve sokaklarını keşfetmek isteyen misafirler için ideal bir alternatiftir.

Otel Konsepti

Ferman Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Ferman Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

2500 yıllık bir geçmişe sahip Sultanahmet Meydanı ve Osmanlı döneminin en önemli mimari eserlerinden biri olan Sultanahmet Cami'ne kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz elverişli konumuyla öne çıkan Ferman Otel Sultanahmet, şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşımınızı sağlayacak Sultanahmet Tramvay Durağı'na 2 km, Sirkeci Marmaray Durağı'na ise sadece 2 km mesafede yer alıyor.

Ferman Otel Sultanahmet; Esenler Otogarı'na 14 km, Atatürk Havalimanı'na ise 20 km mesafede konumlanıyor.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes