İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Eternity Butik Otel Sultanahmet

Eternity Butik Otel Sultanahmet
Eternity Butik Otel Sultanahmet, şehrin diğer cazibe merkezlerine de kolayca ulaşımınızı sağlıyor.

Kahvaltı salonunda güne zengin bir kahvaltı ile başlayabileceğiniz Eternity Butik Otel Sultanahmet, kuru temizleme ve araba kiralama hizmetinin yanı sıra arzu eden misafirler için ücretli havalimanı ulaşımı sağlanıyor.

Eternity Butik Otel Sultanahmet, merkezi konumu ve konforlu odalarıyla bölgenin tarihi yapıları ve sokaklarını keşfetmek isteyen misafirler için ideal bir alternatiftir.

Otel Konsepti

Eternity Butik Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Eternity Butik Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Sabahları yerel lezzetlerin yer aldığı kahvaltı servisi bulunan Eternity Butik Otel Sultanahmet dileyen misafirler teras restoran da manzaranın keyfini çıkarabilir.

Otel Konumu

2500 yıllık bir geçmişe sahip Sultanahmet Meydanı ve Osmanlı döneminin en önemli mimari eserlerinden biri olan Sultanahmet Cami'ne kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz elverişli konumuyla öne çıkan Eternity Butik Otel Sultanahmet, şehrin diğer cazibe merkezlerine de kolayca ulaşımınızı sağlıyor.

Eternity Butik Otel Sultanahmet Atatürk Havalimanı'na 19 km, Esenler Otogar'ına 13 km ve Sultanahmet Camii'ne 700 metre mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes