İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul

Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul
Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul, misafirlerini Sultanahmet' in tarihi ve doğal güzellikleri ile çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlıyor.

Toplam 93 oda ile misafirlerine hizmet veren Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul tüm odalarında; minibar, LCD TV, uydu yayını, telefon, klima ve kablosuz internet sistemi bulunuyor.

Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul ayrıca lobi, restoran, bar, resepsiyon hizmeti, kuru temizleme, spa merkezi, hamam, sauna, masaj, fitness salonu, toplantı salonu gibi olanaklar da mevcut.

Otel Konsepti

Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu

İstanbul, Tarihi Yarımada'da yer alan Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul, misafirlerini Sultanahmet' in tarihi ve doğal güzellikleri ile çevrili, huzurlu bir atmosferde ağırlıyor.  Dosso Dossi Hotels Oldcity Otel İstanbul; Esenler Otogarı'na 14 km, Atatürk Havalimanı'na ise 16 km mesafede bulunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes