İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Divalis Otel Sultanahmet

Divalis Otel Sultanahmet
Divalis Otel Sultanahmet özel terasında eşsiz İstanbul manzarasının tadını çıkarabilir ve 5 dakikalık yürüyüş mesafesindeki Ayasofya müzesini ziyaret edebilirsiniz. Araba kiralama, çamaşırhane ve restoran avantajlarıyla hem iş hem de turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif olan Divalis Otel Sultanahmet tüm odalarında LCD TV, klima, minibar ve kasa bulunuyor.

Otel Konsepti

Oda Kahvaltı konaklamalarda; Divalis Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Divalis Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir. Sadece Oda konaklamalarda; Divalis Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretlidir.

Otel Konumu

Şehrin en eski yerleşim bölgesi Tarihi Yarımada'da yer alan Divalis Otel Sultanahmet, Sultanahmet Camii, Gülhane Parkı ve Dikilitaş Anıtlarına yürüme mesafesinde misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Dört bir yanı Bizans ve Osmanlı'dan kalan tarihi yapılara ev sahipliği yapan Sultanahmet'te gezilecek yerlerin bir sınırı yok.

Divalis Otel Sultanahmet özel terasında eşsiz İstanbul manzarasının tadını çıkarabilir ve 5 dakikalık yürüyüş mesafesindeki Ayasofya müzesini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes