İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet

Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet
Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet; kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz olanaklarla donatılmış odalarında; LCD TV, kasa, klima, çalışma masası, mutfak, ocak, fırın ve bulaşık makinesi bulunuyor. Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet, kuru temizleme ve araba kiralama hizmetinin yanı sıra arzu eden misafirler için ücretli havalimanı ulaşım hizmeti de sunuyor.

Otel Konsepti

Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Kahvaltı salonunda güne zengin bir kahvaltıyla başlayabileceğiniz Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet, kuru temizleme ve araba kiralama hizmetinin yanı sıra arzu eden misafirler için ücretli havalimanı ulaşım hizmeti de sunuyor.

Otel Konumu

2500 yıllık bir geçmişe sahip Sultanahmet Meydanı ve Osmanlı döneminin en önemli mimari eserlerinden biri olan Sultanahmet Cami'ne kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz elverişli konumuyla öne çıkan Blue İstanbul Suites Otel Sultanahmet, şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşımınızı sağlayacak Sultanahmet Tramvay Durağı'na 300 m, Sirkeci Marmaray Durağı'na ise sadece 1 km mesafede yer alıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes