İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Blue İstanbul Otel Sultanahmet

Blue İstanbul Otel Sultanahmet
Blue İstanbul Otel Sultanahmet, bölgenin tarihi yapıları ve sokakları içerisinde kaybolmak isteyen misafirler için ideal bir alternatiftir.

Klasik detaylar ile yumuşak renklerin bir arada kullanıldığı 22 odası bulunan Blue İstanbul Otel Sultanahmet bazı odaları misafirlerine eşsiz deniz manzarası eşliğinde konaklama imkanı sunmaktadır. Tüm odalarında; kasa, LCD TV, klima ve saç kurutma makinesi bulunan Blue İstanbul Otel Sultanahmet ayrıca genel alanlar ve odalarda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Otel Konsepti

Blue İstanbul Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Blue İstanbul Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Güne kahvaltı salonunda zengin bir kahvaltıyla başlayabileceğiniz Blue İstanbul Otel Sultanahmet, kuru temizleme ve araba kiralama hizmetinin yanı sıra arzu eden misafirler için ücretli havalimanı ulaşım hizmeti de sunuyor.

Otel Konumu

Günümüzde de dünyanın en önemli meydanlarından biri olan, 2500 yıllık bir geçmişe sahip Sultanahmet Meydanı ve Osmanlı döneminin en önemli mimari eserlerinden biri olan Sultanahmet Cami'ne kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz elverişli konumuyla öne çıkan Blue İstanbul Otel Sultanahmet, şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşımınızı sağlayacak Sultanahmet Tramvay Durağı'na 300 m, Sirkeci Marmaray Durağı'na ise sadece 1 km mesafede yer alıyor.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes