İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Aren Suites Otel İstanbul

Aren Suites Otel İstanbul
Aren Suites Otel İstanbul, bölgenin tarihi yapıları ve sokakları içerisinde kaybolmak isteyen misafirler için ideal bir alternatiftir.

Klasik detaylar ile yumuşak renklerin bir arada kullanıldığı 17 odası bulunan Aren Suites Otel İstanbul bazı odaları misafirlerine eşsiz bir atmosfer eşliğinde konaklama imkanı sunmaktadır. Tüm odalarında; kasa, TV, klima ve saç kurutma makinesi, minibar gibi olanaklar bulunan Aren Suites Otel İstanbul ayrıca genel alanlar ve odalarda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Otel Konsepti

Sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretlidir. Sabah kahvaltısında alınan içecekler hariç Aren Suites Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.

Güne kahvaltı salonunda zengin bir kahvaltıyla başlayabileceğiniz Aren Suites Otel İstanbul, misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Otel Konumu

Muhteşem tarihi dokusu ile dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Sultanahmet'te hizmet veren Aren Suites Otel İstanbul, bölgenin tarihi yapıları ve sokakları içerisinde kaybolmak isteyen misafirler için ideal bir alternatiftir.

Aren Suites Otel İstanbul şehrin cazibe merkezlerine kolayca ulaşımınızı sağlayacak Sultanahmet Tramvay Durağı'na 700 metre mesafede yer alıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes