İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Abella Otel Sultanahmet

Abella Otel Sultanahmet
Abella Otel Sultanahmet, kültürel ve tarihi mirasları keşfetmek isteyen misafirlerine kendilerini özel hissedecekleri olanaklarla konforlu bir konaklama imkanı sağlıyor.

Klasik tarzda döşenmiş toplam 17 odası bulunan Abella Otel Sultanahmet tüm odalarında; telefon, klima, uydu yayını ve kablosuz internet erişimi gibi zengin olanaklar mevcut.

Otel Konsepti

Abella Otel Sultanahmet sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Abella Otel Sultanahmet genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Abella Otel Sultanahmet, terasında muhteşem İstanbul manzarasına karşı sunulan kahvaltı hizmetinin yanında, Abella A La Carte Restoranı ile Türk mutfağının seçkin lezzetlerini misafirlerin beğenisine sunuyor.

Otel Konumu

Tarihi yarım adada yer alan Abella Otel Sultanahmet, kültürel ve tarihi mirasları keşfetmek isteyen misafirlerine kendilerini özel hissedecekleri olanaklarla konforlu bir konaklama imkanı sağlıyor. Arzu eden misafirleri için ücretli olarak havalimanı ulaşım hizmeti ve ulaşımlarını özel araçlarıyla sağlayan misafirleri için ücretsiz otoparkı bulunan Abella Otel Sultanahmet ayrıca; boğaz ve kültürel turlara katılmak isteyen misafirler için farklı alternatifler sunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes