İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul

Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul

Genel Bilgiler

Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul'da toplam 12 oda bulunmaktadır.

Standart Oda - 20 m²
TV, Uydu Yayını, Merkezi Klima, Saç Kurutma makinesi, Duşlukabin, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Terlik, Mermer Banyo, su ısıtıcı ve ücretsiz çay/kahve/su.

Lüks Oda - 34 m²
Banyoda Jakuzi, TV, Uydu Yayını, Merkezi Klima, Saç Kurutma makinesi, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Terlik, Mermer Banyo, kingsize yatak, kanepe,su ısıtıcı ve ücretsiz çay/kahve/su.

Superior Oda - 37m²
Şömine, Banyo’da Jakuzi, TV, Uydu Yayını, Merkezi Klima, Saç Kurutma makinesi, Duşlukabin, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Terlik, Mermer Banyo, kingsize yatak ve kanepe, su ısıtıcı ve ücretsiz çay/kahve/su.

Deluxe Oda - 50 m²
Şömine, Oda içinde Jakuzi, TV, Uydu Yayını, Merkezi Klima, Saç Kurutma makinesi, Duşlukabin, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Terlik, Mermer Banyo, kingsize yatak, su ısıtıcı ve ücretsiz çay/kahve/su.

Otel Konsepti

Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul yarım pansiyon uygulamaktadır.

Aktiviteler

Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul Kano, kürekli kayık, deniz bisikleti, balık tutma iskelesi ve ekipmanları ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Ağva Plajı Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul'a 2 km uzaklıkta, ince kumlu SİT alanı, şezlong ve şemsiye kiralama imkanı mevcut. IBB tarafında WC hizmeti verilmektedir, ücretli otopark bulunmaktadır. Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul içerisinde 110 m2 büyüklüğünde 165 cm derinliğinde açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Konum Bilgisi

Wineport Lodge Ağva Otel Istanbul Sabiha Gökçe Havalimanı'na 80 km, Atatürk Havalimanı'na 120 km, Ağva Merkez 2 km,
Şile 33 km mesafe uzaklıktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes