İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul

Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul

Genel Bilgiler

Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul şehrin nezih semtlerinden Bostancı’da yer alıyor. Şehrin elit alışveriş adreslerinin ve güçlü kültür sanat organizasyonlarının yapıldığı semtlere yakınlığı ile dikkat çeken Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul, ulaşım ağınında merkezinde bulunuyor.

Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul tümü gün ışık alan 22 m² ile 30 m² arasında değişen 110 Superior odası ile misafirlerine konfor, şıklık ve pratikliği bir arada sunan, sahip olduğu Yeşil Yıdız sertifikası ile çevre dostu yapısı ve modern mimarisiyle şehir otelciliğinin örnek yapılarından biri olarak öne çıkıyor.

Otel Konsepti

Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul'da Oda Kahvaltı konaklamalarında sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir. Sadece oda konaklamalarında Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretlidir. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretlidir.

Konum Bilgisi

Park Dedeman Bostancı Otel Istanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na 30 km mesafede bulunmaktadır ve en yakın metro istasyonuna 200 metre yakınlıktaki konumuyla şehir içi ulaşım açısından rahat bir noktada yer alıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes