İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Kınalı Butik Otel Kınalıada

Kınalı Butik OTel Kınalıada

Genel Bilgiler

Kınalı Butik Otel Kınalıada, tarihi ve doğal güzellikleri ile Kınalıada'nın mistik havasını soluyacağınız, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz her türlü imkanı sizlere sunmaktadır. Sıcak atmosferi, dinlenmek için ayırdığınız süreyi unutulmayacak bir tatile dönüştürür.

Tarihi köşk ve yalılarıyla, buram buram nostalji kokan, istanbul’dan uzaklaşmanın en kolay yoluna sahip, şirin ve doğal güzellikleriyle Kınalıada’da konaklamak isteyenler için vazgeçilmez bir yerdir Kınalı Butik Otel Kınalıada.

Otel Konsepti

Kınalı Butik Otel Kınalıada sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir.

Konum Bilgisi

Kınalı Butik Otel Kınalıada, eşsiz deniz manzarası ve tarihi dokusunu bozmayan sokakları ile deniz otobüsü iskelesi, vapur ve motor iskelesine 100 metre mesafede bulunuyor. Kınalı Butik Otel Kınalıada konum itibari ile Ada dışından gelen misafirlerin iskeleden çıktıktan sonra iki dakikalık yürüme mesafesi ile kolaylıkla ulaşabilecekleri bir noktadadır.

Kınalı Ada’ya ulaşım İstanbul Şehir Hatları, İstanbul Deniz Otobüsleri, Mavi Marmara ve Turyol firmalarını düzenlediğini seferler ile yapılabilir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes