İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul

Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul

Genel Bilgiler

Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul Sirkeci bölgesinde yer almaktadır ve tümüyle yeni odalarıyla 2016 yılı Mayıs ayında hizmete girmiştir. Sultanahmet meydanı, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı gibi turistik mekanlara yürüme mesafesindedir.

Marmaray metro istasyonu Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul'un hemen yanında olup Avrupa yakasından Anadolu yakasına 4 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Marmaray ile Taksim, Kadıköy ve Havaalanı metro hatlarına 1 durak aktarma yapıp tüm İstanbul'u trafiğe takılmadan gezebilirsiniz.

Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul iş seyahatleriniz için tam donanımlı iş merkezi, ücretsiz internet ve toplantı salonlarımız mevcuttur.

Otel Konsepti

Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul'de sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir.

Konum Bilgisi

Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul Atatürk Havaalanı’na 20 km, Eminönü'ne 1 km ve Sultanahmet meydanı, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı gibi turistik mekanlara yürüme mesafesindedir. Doubletree By Hilton Otel Sirkeci Istanbul Tramvay durağı 100 m ve feribot iskelelerine 500 m mesafededir. Feribot seferleri ile Prens adalarını ziyaret edebilir, boğaz turu yapabilir, Kadıköy'e keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes