İstanbul otelleri hakkında genel bilgiler.

Akgün Istanbul Otel Istanbul

Akgün Otel Istanbul

Genel Bilgiler

Akgün Istanbul Otel, etrafı surlarla çevrili eski Istanbul’un merkezinde; tarihi Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii, Kariye Müzesi, efsanevi Kapalı Çarşı ile diğer görkemli camii, anıt ve müzelere 2-3 km, Taksim meydanına 5 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km uzaklıktadır. Metro durağına ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde (30 metre) bulunmaktadır. Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi (CNR) ve Forum Istanbul Alışveriş merkezine Akgün Istanbul Otel önünden geçen hafif metro hattı ile ulaşabilirsiniz.

Akgün Istanbul Otel, jakuzili banyoya sahip 263 Deluxe oda (6 Bağlantılı oda), 2 deluxe engelli odası, 10 Junior suite ve 1 Kral dairesi ile toplam 276 oda 550 yataktan oluşan kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Akgün Istanbul Otel, restoranları, barları, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı (buhar banyosu), gym, spa masaj merkezi, 7/24 hizmetinizde olan oda servisi, business center, fax, printer, kapalı-açık otoparkı, vale servisi, bebek bakım hizmeti, açık havuz, bay-bayan kuaförü, fotoğraf stüdyosu ve drugstore alışveriş merkeziyle hizmetinizdedir.

Otel Konsepti

Akgün Istanbul Otel oda kahvaltı hizmeti vermektedir.

Konum Bilgisi

Akgün Istanbul Otel Taksim meydanına 5 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km uzaklıktadır. Metro durağına ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde (30 metre) bulunmaktadır. Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi (CNR) ve Forum Istanbul Alışveriş merkezine Otelimizin önünden geçen hafif metro hattı ile ulaşabilirsiniz.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Istanbul Otelleri. Designed by OddThemes